free html templates

Toníček & Tonička:
Svojsíkovi
pomocníci

Projekt Svojsíkův sen není pouze o týmu několika desítek nadšenců, ale hlavně o všech členech Junáka – českého skauta. Abychom dokázali zjistit co nejvíce informací o našich představách, které nás v budoucnu čekají, potřebujeme co nejvíce vstupů právě od všech skautek a skautů. 

Nechceme se zaměřovat pouze na Prahu nebo Brno a tak potřebujeme aktivní lidi z celé České republiky, kteří nám pomohou zjistit informace i v jiných městech. Tito lidé budou součástí širšího týmu, a budou mít všechny informace ihned z první ruky. Pomozte nám. Bude to stát za to! Díky. 

"Sami to nezvládneme, budeme potřebovat mnoho spolupracovníků z řad roverů, rangers a činovníků a činovnic. A to vše proto, abychom mohli šířit myšlenku Svojsíkova snu co nejdál a měli co nejvíc vstupů. Bez zapojení co největšího množství členů naší organizace to nebude tak hodnotný vstup pro další práci, jak by mohl být při širším zapojení. Pojďte nám pomoct zjistit, jak může Junák – český skaut a celá naše planeta vypadat v roce 2031."

Jan Bláha (Bill), garant ambasadorského programu projektu Svojsíkův sen

Nebojte se zapojit. Každá ruka se počítá!